Операція «Первоцвіт 2020»

Відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України», на виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 17.02.2020 №59 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», керуючись Положенням про Державну екологічну інспекцію Автономній республіці Крим, областях, містах Києва та Севастополя, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.08.2017 № 312, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.09.2017 за № 1080/30948, Положенням про Державну екологічну інспекцію в Одеській області, затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України від 28.09.2017 № 652 Інспекцією розроблено та затверджено спільний План оперативних заходів Державної екологічної інспекції в Одеській області, Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо організації та проведення операції «Первоцвіт-2020».

До місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування направленні листи про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, які занесені до Червоної книги України.

  Починаючи з 17.02.2020 Інспекцією здійснюються всі необхідні заходи нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу.

  За порушення порядку придбання чи збуту об'єктів  рослинного світу, тягнуть за собою накладання штрафу від трьох  до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 88-1 ч. 2.  Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Інспекція закликає віх небайдужих прийняти участь в проведенні Операції «Первоцвіт 2020».

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення